امروز در جواب دوستی که از من پرسید : " الف ، پس کی رل میزنی ؟ " پاسخی برای دادن نداشتم و سکوت را برگزیدم . اما حقیقتا پاسخی که میتوانستم بدهم با سوالی شروع میشد اینچنینی : با کی رل بزنم ؟ .

اینجا اگر قرار بر روراست بودن خودم با خودم است نمیخواهم که جواب های این چنینی که "در حال حاضر نمیخواهم تو هیچ رابطه ای باشم یا حوصلشو ندارم " را بنویسم . حقیقت برایم مثل روز روشن است کسی نیست که مرا بخواهد یا از من خوشش بیاید . من مثل خیلیای دیگه نه خوشگلم نه فان و نه باحال و نه همچین شیک پوش .( البته که دارم  زیادی شکسته نفسی میکنم ) . حتی نمیرم برای خودم یه دست لباس شیک تر بخرم یا حتی وضعیت ظاهریمو بهتر کنم . البته حالا شک دارم که خیلی اصل قضیه این حواشی باشه شاید من. . شاید و شاید . .

خلاصه در جواب اون دوست باید گفت نه که نخوام ، نیست . شاید فکر میکنه چون واسه ی خودش ریخته و همه ی پسرای شهر ازش خوششون میاد ، برای من هم همین قضیه صدق میکنه منتها من فقط بهشون پا نمیدم که خب خیلی خنده داره و اگر بخوایم از قضیه ی اول( کل شهر بخوانم :/) بگذریم باید بگم قضیه دومه درسته . من آدمی نیستم که بخوام با هر کسی دوست شم . وسواسی نیستم اما مهمه برام با عرض پوزش . 

نوشته هایی رو میخونم تو همین بلاگفا ، هعییییییییی . که چقدر پسرا دوستشون دارن و چقدر اینا باهاشون دوست میشن و یه خورده وقت میگذرونن باهاشونو ماشینشونو سوار میشنو میرن کافه و خلاصه اما بعدش به این نتیجه میرسن ، نه این پسره خوب نیست و ازش خوشم نیومد :/  .  ضمن اینکه میخوام بپرسم" چیکار میکنین شما ها  که این حجم از پسرا تو کفتونن و میخوانتون ، میخوام بگم ازتون متنفرم با علاقه ی قلبی :)"

از جمله نوشته هایی که از نوشتنش حس خوبی بهم دست و خالی شدم .

شاد و امیدوار باشید ✌????⚠????????????

شاید ,قضیه ,دوست ,جواب منبع

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

خبر،فیلم ،آهنگ،عکس کارشناس رسمی دادگستری ماشین آلات جملات زیبا ، سخنانی درباره موفقیت فیلم آهنگ عکس خبر آموزشگاه رانندگی توحید کتابخانه دنیای وب